












Men's Damier Ebene Portefeuille Elise Purse Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 10cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Wear to the leather corners. |
| SKU | 357202 |
$54.40
Men's Damier Ebene Portefeuille Elise Purse Brown—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 10cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Wear to the leather corners. |
| SKU | 357202 |























