






Men's Damier Eclipse Belt Black Size Waist 38"
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 38" |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Comments | 95cm Minor cracking to the leather near the belt holes |
| SKU | 364813 |
$285.59
Men's Damier Eclipse Belt Black Size Waist 38"—
$285.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 38" |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Comments | 95cm Minor cracking to the leather near the belt holes |
| SKU | 364813 |























