








Men's Damier French Terry Cotton Shorts Black Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 47cm |
| Inner Leg | 18cm |
| SKU | 353779 |
$373.98
Men's Damier French Terry Cotton Shorts Black Size XL—
$373.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 47cm |
| Inner Leg | 18cm |
| SKU | 353779 |























