










Men's Damier Graphite Daniel Mm Messenger Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 28cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light wear to the piping on the corners. |
| SKU | 350477 |
$407.98
Men's Damier Graphite Daniel Mm Messenger Bag Black—
$407.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 28cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light wear to the piping on the corners. |
| SKU | 350477 |























