













Men's Damier Graphite District Pm Messenger Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Leather has been damaged in two section, please see last images. |
| SKU | 367797 |
$231.19
Men's Damier Graphite District Pm Messenger Bag Black—
$231.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Leather has been damaged in two section, please see last images. |
| SKU | 367797 |























