












Men's Damier Graphite Josh Backpack Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 38cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 358799 |
$423.62
Original: $1,210.34
-65%Men's Damier Graphite Josh Backpack Black—
$1,210.34
$423.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 38cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 358799 |























