












Men's Damier Graphite Keepall Bandoulière 55 Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 35cm |
| Width | 55cm |
| Depth | 26cm |
| Comments | Light wear to the bottom corners. |
| SKU | 359143 |
$1,291.94
Men's Damier Graphite Keepall Bandoulière 55 Bag Black—
$1,291.94
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 35cm |
| Width | 55cm |
| Depth | 26cm |
| Comments | Light wear to the bottom corners. |
| SKU | 359143 |























