
















Men's Damier Graphite Keepall Bandoulière 55 Bag Charcoal
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Charcoal |
| Height | 31cm |
| Width | 55cm |
| Depth | 26cm |
| SKU | 353672 |
$614.01
Original: $1,754.31
-65%Men's Damier Graphite Keepall Bandoulière 55 Bag Charcoal—
$1,754.31
$614.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Charcoal |
| Height | 31cm |
| Width | 55cm |
| Depth | 26cm |
| SKU | 353672 |























