













Men's Damier Graphite Mick Pm Messenger Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 34.5cm |
| Depth | 6.5cm |
| SKU | 316338 |
$414.78
Men's Damier Graphite Mick Pm Messenger Bag Black—
$414.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 34.5cm |
| Depth | 6.5cm |
| SKU | 316338 |























