














Men's Damier Graphite Neo Eole 50 Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 50cm |
| Depth | 27cm |
| SKU | 350720 |
$1,115.15
Men's Damier Graphite Neo Eole 50 Bag Black—
$1,115.15
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 50cm |
| Depth | 27cm |
| SKU | 350720 |























