






Men's Damier Graphite Pochette Voyage Mm Pouch Grey
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Grey |
| Height | 20cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 5.5cm |
| Comments | Light wear to piping |
| SKU | 330449 |
$149.93
Original: $428.38
-65%Men's Damier Graphite Pochette Voyage Mm Pouch Grey—
$428.38
$149.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Grey |
| Height | 20cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 5.5cm |
| Comments | Light wear to piping |
| SKU | 330449 |























