














Men's Damier Graphite Reversible Down Jacket Black Size IT 48 / M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 324219 |
$1,502.73
Men's Damier Graphite Reversible Down Jacket Black Size IT 48 / M—
$1,502.73
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 324219 |























