











Men's Damier Graphite Toiletry Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Toiletry Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12.5cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 359146 |
$211.81
Original: $605.17
-65%Men's Damier Graphite Toiletry Bag Black—
$605.17
$211.81Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Toiletry Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12.5cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 359146 |























