







Men's Damier Jumper Black Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 367512 |
$97.58
Original: $278.79
-65%Men's Damier Jumper Black Size S—
$278.79
$97.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 367512 |























