






Men's Damier Pocket T-Shirt Brown Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 334934 |
$169.99
Men's Damier Pocket T-Shirt Brown Size M—
$169.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 334934 |























