







Men's Damier Pocket T-Shirt Green Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 347059 |
$71.40
Original: $203.99
-65%Men's Damier Pocket T-Shirt Green Size S—
$203.99
$71.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 347059 |























