







Men's Damier Signature Crewneck Jumper Black Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 348290 |
$157.07
Original: $448.78
-65%Men's Damier Signature Crewneck Jumper Black Size L—
$448.78
$157.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 348290 |























