








Men's Damier Trousers Black Size IT 48 / UK 32
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 68cm |
| Comments | Size 42 |
| SKU | 324050 |
$482.78
Men's Damier Trousers Black Size IT 48 / UK 32—
$482.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 68cm |
| Comments | Size 42 |
| SKU | 324050 |























