






Men's Daniel Jacket Navy Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Coat in good condition with some marks to the arm as pictured. |
| SKU | 322890 |
$203.99
Men's Daniel Jacket Navy Size 3 / L—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Coat in good condition with some marks to the arm as pictured. |
| SKU | 322890 |























