











Men's David Light-Tc Jacket Khaki Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 360738 |
$475.98
Men's David Light-Tc Jacket Khaki Size S—
$475.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 360738 |























