











Men's Demy Gilet Navy Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 317415 |
$237.99
Men's Demy Gilet Navy Size 5 / XXL—
$237.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 317415 |























