







Men's Diag-Stripe Jeans Blue Size Waist 30"
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 30" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 84cm |
| SKU | 362980 |
$135.99
Men's Diag-Stripe Jeans Blue Size Waist 30"—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 30" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 84cm |
| SKU | 362980 |























