







Men's Diagonal Print Hoodie Black Size M
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Small hole to front pocket corner |
| SKU | 336471 |
$176.79
Men's Diagonal Print Hoodie Black Size M—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Small hole to front pocket corner |
| SKU | 336471 |























