













Men's Dincer Down Jacket Navy Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 359965 |
$523.57
Men's Dincer Down Jacket Navy Size 4 / XL—
$523.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 359965 |























