












Men's Discovery Monogram Eclipse Taiga Backpack Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 37cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 17.5cm |
| SKU | 355980 |
$480.74
Original: $1,373.53
-65%Men's Discovery Monogram Eclipse Taiga Backpack Black—
$1,373.53
$480.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 37cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 17.5cm |
| SKU | 355980 |























