






Men's Distressed Logo Hoodie Khaki Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 349976 |
$183.59
Men's Distressed Logo Hoodie Khaki Size M—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 349976 |























