









Men's Distressed Logo Print Hoodie Black Size XS
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 348237 |
Original: $367.18
-65%$367.18
$128.51Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 348237 |























