






Men's Distressed Logo Print Sweatshirt Black Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 356723 |
$265.19
Men's Distressed Logo Print Sweatshirt Black Size M—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 356723 |























