






Men's Distressed Monogram Jumper Black Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 350188 |
$598.37
Men's Distressed Monogram Jumper Black Size M—
$598.37
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 350188 |























