











Men's Drake Down Jacket Khaki Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 347437 |
$128.51
Original: $367.18
-65%Men's Drake Down Jacket Khaki Size 2 / M—
$367.18
$128.51Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 347437 |























