












Men's Dryden Down Jacket Black Size 0/XS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0/XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 365552 |
$164.21
Original: $469.18
-65%Men's Dryden Down Jacket Black Size 0/XS—
$469.18
$164.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0/XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 365552 |























