







Men's Embossed Logo Hoodie White Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 322341 |
$97.58
Original: $278.79
-65%Men's Embossed Logo Hoodie White Size M—
$278.79
$97.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 322341 |























