







Men's Embossed Logo T-Shirt Navy Size XS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 334371 |
$319.58
Men's Embossed Logo T-Shirt Navy Size XS—
$319.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 334371 |























