








Men's Embossed Lv Hoodie Orange Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cashmere |
| Colour | Orange |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 355490 |
$591.57
Men's Embossed Lv Hoodie Orange Size M—
$591.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cashmere |
| Colour | Orange |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 355490 |























