









Men's Embossed Lv T-Shirt White Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 360857 |
$135.65
Original: $387.58
-65%Men's Embossed Lv T-Shirt White Size M—
$387.58
$135.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 360857 |























