







Men's Embossed Lv Zip Up Hoodie Grey Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 357837 |
$116.61
Original: $333.18
-65%Men's Embossed Lv Zip Up Hoodie Grey Size M—
$333.18
$116.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 357837 |























