









Men's Embossed Monogram Varsity Jacket Black Size IT 52 / XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 345630 |
$2,264.29
Men's Embossed Monogram Varsity Jacket Black Size IT 52 / XL—
$2,264.29
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 345630 |























