







Men's Embroidered Anagram Logo T-Shirt White Size XL
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 346388 |
$156.39
Men's Embroidered Anagram Logo T-Shirt White Size XL—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 346388 |























