







Men's Embroidered Anchor Long Sleeve T-Shirt White Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 348177 |
$54.74
Original: $156.39
-65%Men's Embroidered Anchor Long Sleeve T-Shirt White Size L—
$156.39
$54.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 348177 |























