








Men's Embroidered Collar Polo Shirt Navy Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 341992 |
$224.39
Men's Embroidered Collar Polo Shirt Navy Size M—
$224.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 341992 |























