







Men's Embroidered Logo Hoodie Black Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 341608 |
$673.17
Men's Embroidered Logo Hoodie Black Size L—
$673.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 341608 |























