







Men's Embroidered Logo Hoodie Black Size L
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 359861 |
Original: $271.99
-65%$271.99
$95.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 359861 |























