






Men's Embroidered Logo Hoodie Black Size S
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 356468 |
$265.19
Men's Embroidered Logo Hoodie Black Size S—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 356468 |























