








Men's Embroidered Logo Hoodie Blue Size L
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | RRP £945 |
| SKU | 363190 |
$339.98
Men's Embroidered Logo Hoodie Blue Size L—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | RRP £945 |
| SKU | 363190 |























