







Men's Embroidered Logo Jacket Navy Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 346841 |
$197.19
Men's Embroidered Logo Jacket Navy Size M—
$197.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 346841 |























