









Men's Embroidered Logo Jumper Navy Size XXS
| Brand | Alexander McQueen |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jumper |
| Size | XXS |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 367227 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Alexander McQueen |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jumper |
| Size | XXS |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 367227 |























