







Men's Embroidered Logo Polo Shirt Green Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 327906 |
$108.79
Men's Embroidered Logo Polo Shirt Green Size M—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 327906 |























