






Men's Embroidered Logo Polo Shirt Grey Size XXL
| Brand | Lanvin |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 59.5cm |
| SKU | 280984 |
$27.20
Men's Embroidered Logo Polo Shirt Grey Size XXL—
$27.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lanvin |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 59.5cm |
| SKU | 280984 |























