






Men's Embroidered Logo Polo Shirt White Size M
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 355361 |
$34.00
Men's Embroidered Logo Polo Shirt White Size M—
$34.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 355361 |























