










Men's Embroidered Logo Print T-Shirt Black Size S
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Item has small hole on the front of the item and fading. |
| SKU | 277538 |
$4.76
Original: $13.60
-65%Men's Embroidered Logo Print T-Shirt Black Size S—
$13.60
$4.76Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Item has small hole on the front of the item and fading. |
| SKU | 277538 |























